Školení na míru a mentoringový balíček konzultací

Celodenní školení na míru

Unikátní jednodenní školení je zaměřené na rozvoj účastníků takovým způsobem, aby se dokázali vypořádat se všemi nástrahami a získali dlouhodobou silnou energii pro budování značky. Témata nastavujeme na míru na základě požadavků účastníků.

Mentoringový měsíční balíček

Mít na jeden měsíc k dispozici osobního mentora může být to nejpřínosnější při budování osobní značky. Díky mentoringu překonáte veškeré obavy a pustíte se do odvážných, ale velmi účinných, kroků. Vedle tvorby obsahu se naučíte, jak čerpat nekonečnou energii nejen z úspěchů, ale také z kritiky a odmítnutí.

Velmi praktický workshop!

Praktický workshop, který by měl absolvovat každý, kdo buduje svou vlastní značku. Dozvěděl jsem se, co je důležité a jak to používat v praxi. Jistě mi informace od tebe pomohou k lepším výsledkům.

Miroslav Vuong, realitní makléř

Na osobních setkáních jde Honza do hloubky a rozebere vás!

Honzu znám již několik let a je sám příkladem toho, kam se člověk může dostat díky cílevědomé práci. Jeho workshopy vždy mají odlišnou náplň, tudíž se člověk nenudí, ale naopak se rozvíjí po více směrech. Na osobních setkáních jde Honza více do hloubky a doslova vás „rozebere“ do posledního šroubku. Díky dlouhodobé spolupráci mi pomohl jako finanční poradce dosáhnout na hypotéku, v osobním životě nastavit si dlouhodobé cíle, vize a postupné kroky k nim. Děkuji moc!

MSc. Vojtěch Navrátil, category manager pro Kofolu