TikTok klub

Staňte se součástí TikTok klubu!

Jak rychleji usnout? Jak získávat přátele velmi snadno? Jak se snadněji a s radostí učit? Jak funguje manipulace a jak se před ní bránit? Jak najít a budovat vztah?

Objednat

Obsah

První rozvojová e-kniha, u které budete sledovat TikTok videa! Podíváte se na krátká videa a přečtete si o přínosných technikách, hravých cvičeních a zábavných zajímavostech.
350 Kč 1 Celková cena pro TikTok fanoušky
333 Kč Objednat nyní

Vzdělání, které pomáhá lidem k úspěchu v životě

Honzo, děkuji, že jsem mohl dojít na tvé workshopy, které mě hodně naučily a ukázaly moje silné stránky, na kterých dál pracuji. Každý by měl znát, v čem je silný, a věnovat se tomu. Před těmito workshopy jsem tušil, co mě baví, v čem jsem dobrý, ale až po konzultacích s Honzou jsem si to uvědomil. Ještě jednou díky, Honzo!

Radek Fajmon
Senior konzultant ve společnosti FinacniRozvoj.cz

Honzu znám již několik let a je sám příkladem toho, kam se člověk může dostat díky cílevědomé práci. Jeho workshopy vždy mají odlišnou náplň, tudíž se člověk nenudí, ale naopak se rozvíjí po více směrech. Na osobních setkáních jde Honza více do hloubky a doslova vás „rozebere“ do posledního šroubku. Díky dlouhodobé spolupráci mi pomohl  v osobním životě nastavit si dlouhodobé cíle, vize a postupné kroky k nim. Děkuji moc!

Msc. Vojtěch Navrátil
Category manager ve společnosti Kofola 59874762_2161226483953751_1456222117841338368_o

O autorovi

Ing. Jan Skryja je zakladatelem vzdělávacího projektu Cesta Úspěšných, ve kterém vytvořil stovky hodin vzdělávacího obsahu. Jako expert na oblast lucidního snění vystoupil například v magazínu Víkend (TV NOVA), vyšel mu článek na toto téma v magazínu Metro a vystoupil v několika show a podcastech.

Autor TikTok klubu a e-knihy TikTok Inspirace pro život je také manažerem obchodního týmu, certifikovaným instruktorem Jógy smíchu a absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze.

Staňte se členem TikTok klubu
V rámci TikTok klubu chce přinášet rozvoj v oblastech, kterým se na školách nevěnuje taková pozornost a přitom jsou pro reálný život zcela zásadní (komunikace, budování vztahů, kvalitní spánek, a mnoho dalšího). Objednat nyní

Názory z TikToku…

Proč objednat nyní?

V rámci TikTok klubu budete zdarma dostávat speciální rozvojová videa v celkové hodnotě 13 500 Kč jako dárek. Stanete se tak součástí nejlepší komunity zaměřené na rozvoj vaší osobnosti.

V této komunitě můžete také pokládat dotazy a požádat o vzdělání v oblastech, které jsou pro vás nejdůležitější.

Proto Vám doporučujeme objednat si e-knihu už nyní a mít tak celoživotní přístup do TikTok klubu zdarma.

Moc se na Vás těšíme!

2 Současná celková cena pro TikTok fanoušky
333 Kč Objednat nyní

Kontakt pro více informací: 603 729 189, jan.skryja@cestauspesnych.cz | Všeobecné obchodní podmínky | Zpracování osobních údajů (GDPR) | Používáme platební bránu Barion

barion-card-strip-cz_300px